• Spolupráca s nami

Spolupracujte s nami a vybudujte si vďaka investičnému zlatu pasívny príjem

Väčšina ľudí patrí do skupiny zamestnancov. Stále viac a viac ľudí sa vydáva cestou spolupráce s nami a investovania. Využite našu príležitosť zarábať popri zamestnaní aj Vy pomocou zdieľaného systému a sieťového marketingu. Túto formu podnikania viete vykonávať aj popri zamestnaní, na materskej dovolenke či na dôchodku. Jednoducho v každej situácii a kdekoľvek, hoci aj z domu. Zabezpečte si pasívny príjem vďaka zlatu.

Investičné zlato je skvelý produkt na predaj formou sieťového marketingu

Veľkou výhodou spolupráce s nami je to, že ponúkame kvalitný produkt – zlato. Práve tento cenný kov je ako investičný produkt vhodný naozaj pre každého.

Zlato taktiež nie je územne viazané, takže vaše podnikanie nebude vôbec obmedzené iba na Slovensko. Už v súčasnosti máme klientov a spolupracovníkov z mnohých európskych krajín a predpokladáme, že zahraničné zastúpenie sa bude iba zvyšovať.

Výhodou je aj to, že zlato je veľmi hodnotné, vďaka čomu môžete získať naozaj veľmi vysoké a zaujímavé provízie. Už za jednu podpísanú zmluvu môžete zarobiť toľko, koľko niektorí ľudia zarábajú za mesiac.

Na Slovensku vlastní investičné zlato cca 1% populácie. Tento prázdny trh môže byť obrovskou podnikateľskou príležitosťou aj pre vás, ak s nami začnete podnikať ihneď.

Čo vám ponúkame my?

Váš úspech závisí od vás a od vašej motivácie. Čím viac času do spolupráce vložíte, tým viac prostriedkov a benefitov vám poskytneme.

Od nás získate:
Špičkové vzdelávanie od TOP expertov na predaj, komunikáciu a psychológiu
Týždenné výplaty nadštandardných provízii
Pasívny príjem (renta)
Možnosť získať podiel z obratu celej spoločnosti
Autobonus
Firemné dovolenky zdarma
Možnosť byť členom skvelého kolektívu

Podpora

Podržíme vás pri každom kroku

Okrem toho, že ponúkame naozaj kvalitný produkt, máme aj funkčný systém, ktorý vám pomôže pri budovaní vášho podnikania s nami. Poskytneme vám pomoc pri jednotlivých krokoch a uľahčíme vám tak prácu. Získate presné postupy a návody, ktoré vám pomôžu rozbehnúť sa aj v prípade, že o sieťovom marketingu ani o zlate vôbec nič neviete. Vďaka nášmu automatizovanému systému vám zabezpečíme personálnu webstránku a naše klientské centrum je vám neustále k dispozícii.